WSPÓŁPRACA

Z chęcią nawiążę współpracę recenzencką z autorami, wydawnictwami, księgarniami oraz portalami internetowymi związanymi z literaturą. Jestem również zainteresowana materiałami związanymi z nauką języków obcych. Współpraca ze mną i moim blogiem gwarantuje Państwu nie tylko reklamę danej książki, ale również rzetelność, szczerość i wysoką jakość publikowanych tekstów oraz miły i szybki kontakt. Mam jednak kilka zasad: 

  1. Recenzuję tylko te książki, które mnie interesują. Nie wybieram ich na siłę i nie gwarantuję przeczytania tych, których nie zamawiałam. 
  2. Książki czytam od deski do deski, nawet jeśli mi się nie podobają. W końcu skoro sama coś wybrałam, to czuję obowiązek wywiązania się ze współpracy.
  3. Staram się pisać swoje recenzje jak najlepiej - raczej nie popełniam błędów ortograficznych czy literówek. 
  4. Oceniam zgodnie ze swoim sumieniem - jeśli jakaś książka mi się nie podobała, to tego nie ukrywam. Natomiast swoją opinię zawsze staram się rozsądnie uargumentować. 
  5. Nie podejmuję się recenzowania poezji - uważam, że jest zbyt osobista, żeby ktokolwiek poza samym autorem miał prawo ją oceniać. 
  6. Zawsze odpisuję na maile, informuję o otrzymaniu przesyłki oraz wysyłam linki do danej recenzji. Stały i szybki kontakt gwarantowany.
Jestem osobą ugodową, więc szczegóły współpracy możemy ustalić indywidualnie.

W przypadku zainteresowania współpracą ze mną i moim blogiem proszę o kontakt przez e-mail:

martaa.wlodarczyk@gmail.com

Obecnie współpracuję z:

  Księgarnia internetowa BookMaster.com.pl:

BookMaster.com.pl

 

Księgarnia internetowa Tania Książka:

Wydawnictwo Otwarte:

 

Wydawnictwo MG:


Wydawnictwo SINE QUA NON:

Wydawnictwo Literackie:

Wydawnictwo Czwarta Strona:

Wydawnictwo Insignis:

Wydawnictwo Feeria Young: